| Benyamin173 a întrebat:

Hey! Mi-am uitat parola de la Facebook si nu mai merge sa o schimb, pot face ceva pentru a recupera contul dacă nu imi merge nici emailul? Sar istagramul pot sa il recuperez dacă eram logat cu Facebookul?

2 răspunsuri:
| xDarkAngelll a răspuns:

Poate poti schimba parola Facebook-ului cu numarul de telefon cu care a fost facut email ul, dar nu sunt sigura.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Parola da intri cu ultimul acont si satezi parola uitata o sa primesti un cod pe telefon cu o parola si dupa poti sa o schimbi