| ManeaFlorin a întrebat:

Hey! Salut, am net de la Akta si cand descarc ceva mi se opreste descarcarea,daca descarc prin steam mi se opreste si revine, dar prin browser se blocheaza si se anuleaza, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Am si eu acelasi furnizor de internet. Asa mai sunt unele perioade... Am trecut prin aceleasi chestii timp de cateva luni odata, ba chiar si prin saptamani cand abia de mergea internetul. De obicei e ceva de la ei sad Dar cand nu-mi mergea de loc ii sunam ca sa rezolve.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce browser si ce sistem de operare folosesti?

| ManeaFlorin explică (pentru Bula):

Chrome,win 7ultimate

Bula
| Bula a răspuns (pentru ManeaFlorin):

Incearca sa deconectezi antivirusul pe timpul descarcarii.
Daca problema persista, atunci foloseste browserul Mozilla Firefox!

| ManeaFlorin explică (pentru Bula):

Nu merge frt, nu are trebuie cu browserul pentru ca de exemplu patcherul de la metin mi se incarca si se opreste viteza de descarcare la un anume mb gen 5.2 mb/s...dar mersi oricum