| Maria1300 a întrebat:

Am avut pe tableta mea jocul My Talking Angela,lvl 54, dar l-am sters pentru ca tableta nu o folosesc acum.As putea sa imi recuperez contul de la Angela,dar sa fie pe telefon? Urgent, DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca jocul direct in telefon. Nu vad ce cont poti avea la un joc.

| Maria1300 explică (pentru darrio2007):

Am fost la level 54 si nu as vrea sa incep din nou...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My Talking Angela lvl 54 Îți apare doar pe tableta, pe telemon nu ar putea sa iti recuperezi jocul la lvl 54 doar ca dacă ti-l instalezi pe tableta dacă vrei neapărat sa ai lvl 54 pentru ca pe tableta Îți arată dacă vrei sa continui de la acel lvl sau sa începi un joc nou.
Deci concluzia, din păcate nu se poate sa îl ai și pe telefon la același lvl

| BlueWaves a răspuns:

Ai putea relua jocul de la lvl 54 pe telefon, doar daca, atunci când l-ai avut instalat pe tableta, ai fost logata cu Facebook

| BlueWaves a răspuns (pentru darrio2007):

Ea voia sa întrebe daca poate relua jocul de la lvl 54, dar pe telefon

| BlueWaves a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate daca s-a lobat cu Facebook pe tableta. Așa, își instalează jocul si se logheaza iar cu Facebook si i-l da de unde a ramas

| Adiadictie a răspuns:

Da. cumsanu. trebuie sa incerci

| darrio2007 a răspuns (pentru Maria1300):

Aha! Scuze! Nu citisem bine intrebarea.

| Maria1300 explică:

Multumesc! Am rezolvat happy