| Dudu24 a întrebat:

am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Bun deci YouTube u meu nu stiu ce are adica stiti ca este si o varianta noua de YouTube si cea veche pai eu am avut-o pe cea noua si nu stiu ce s-a intamplat ca imi pune videoclipurile pe care me accesez la o scara foarte mica si am revenit la cel vechi si tot la fel. Nu stiu ce sa fac. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Te referi ca "fereastra" in care vezi videoclipurile este mai mica decat de obicei? Probabil e din cauza ca ai schimbat browserul, asa este si la mine, pe IE este mare, pe Mozilla/Chrome e mai mica...