| Kryss13 a întrebat:

ce pararere aveti despre acest laptop :)
http://www.mediagalaxy.ro/......-windows-8
Isi merita banii? Multumesc.

10 răspunsuri:
| LDEGM2100 a răspuns:

E foarte, foarte bun. Ce mai stai cumpara-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Firma nu prea este...
-Da este foarte bun!
-Memorie ram 4-GB
-Placa video de 1-GB
Poti sa rulezi orice pe laptop, fara sa ai griji!
Succes!

| hSh3ad a răspuns:

E bun.
Asus face laptop-uri de calitate, își merită banii.

| Me2 a răspuns:

I3 si placa video foarte slaba, nu merita niciodata 2.400 lei, mergi pe i5 si o placa video cu mult peste cea pusa de tine, jocuriile vor merge pe high, unele pe ultra

| Me2 a răspuns (pentru Me2):

Am uitat de link :)), poftim
http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/

| sltlp a răspuns:

E foarte bun. Te asteptam sa il cumperi si sa revii pe TPU cu intrebari gen: de ce merge jocul x cu laghappy
ps: Daca nu vrei jocuri e ok, dar daca vrei jocuri, mergi pe recomandarea lui itexpert

| Me2 a răspuns (pentru sltlp):

Ca vrea jocuri, ca nu vrea, nu mai bine ar fi sa dea 2.400 lei pe ceva care merita, care va tine mai multi ani decat celalalt?

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

La banii astia iti poti lua ceva mult mai performant si calitativ. Profita!

Uite recomandarea mea: http://bit.ly/14os4Md

| Kryss13 explică (pentru sltlp):

Nu-l vreau pentru jocuri happy

| sltlp a răspuns (pentru Kryss13):

Ai nevoie de windows preinstalat sau nu?
Oricum, daca nu vrei jocuri si varianta ta e ok.
Uite inca o varianta:
Anume: http://bit.ly/1d4fLws deoarece procesorul e cu doua generatii epste cel ales de tine(tu ai ales generatia a II-a, iar cel pus de mine foloseste genratia a IV-a). Ca si putere de procesare ueste usor peste cel pus de tine.
Este un i5, cu un consum extrem de scazut. Nu are gpu dedicat, dar are un gpu inegrat foarte puternic.
Ce este atat de special la el este ca are un ecran fullhd. Asta inseamna: nivelul de detalii este dublu fata de cel ales de tine, sau fata de cele prezente mai sus. Imaginea este mult mai clara. In rest, nu prea am ce sa zic, nimic deosebil, doar ca nu are os preinstalat.