| SuperCristi2000 a întrebat:

Cred ca aproape toata lumea stie ca la telefoanele mobile cu Android aplicatia de descarcare "Market" nu mai este si acum este "Play Store". Dar as vrea sa stiu daca se poate sa fac intr-un fel sa nu mai fie Play Store ci sa fie din nou Market. Daca stiti spuneti-mi si mie plss!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Poti, dar e iutil. cand o vei descide se va actualiza automat. Dar ce nu iti place?

1 răspuns:
| SuperCristi2000 explică (pentru sltlp):

Pai mie mi-s-a parut mai interesant Market. Cativa prieteni de-ai mei au reustit sa scape de Play Store prin al dezinstala. Dar cand deschide netul se face din nou Play Store. Oricum Mersi.Ai catigat!