| Corneanu_Dumitru_1952 a întrebat:

Eu am 4 conturi de Instagram. As vrea sa am pe ele mai multi urmaritori. Am auzit ca daca dai follow celor romani si din alta tara de pe conturile vlogerilor ei iti dau follow back. Este adevarat si pot face mai multi follow din chestia asta. Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, funcționează.
Dacă urmărește persoane cu foarte mulți urmăritori sunt șanse destul de mari ca cel puțin unul dintre acei urmăritori să te urmărească la rândul său.
În funcție de ce urmăritori ai nevoie, urmărești de pe acel cont persoane cu peste 100k followers.

| GdX a răspuns:

Mai bine ai tine un sigur cont si ti-ai concentra toata energia pe unul singur, avand 4 la un moment dat iti va fi mai greu sa le manage-uiesti pe toate.