| Muppets a întrebat:

Vreau sa imi iau laptop si pentru ca nu ma pricep va intreb pe voi...Laptopul Asus VivoBook X202E-CT006H mi-a atras atentia mai ales pentru ca vreau unul cu touchscreen. Am facut o alegere buna?

4 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Asus e o firma buna iar dupa configuratia laptopului pare sa fie o alegere inteleapta

| adr1ano333 a răspuns:

Http://bit.ly/Z7JL41
Uita-te si la asta... are un procesor mai bun Intel Core i3-3217U 1,8 MHZ

Eu am modelul acesta si sunt foarte multumit de el mai ales ca are 14''
http://bit.ly/YKHz2T

| horia2012 a răspuns:

Daca iti place ca e touchscreen si Windows 8, e OK. Dar sa nu te astepti ca vei juca cine stie ce la 1, 5 GHz procesor si placa video integrata.
Si ce faci daca nu o sa-ti placa cum ruleaza W8. Il dai jos si pui W7?
Alegerea e a ta.

| maryusmono a răspuns:

Salut, daca te referi la acest produs: http://bit.ly/ZGFSq1 tin sa iti spun ca nu este un laptop foarte performant.

-Procesorul este unul slabut
-Nici macar nu are placa video

Nu este un laptop potrivit pentru jocuri. Daca il vrei doar pentru internet atunci va face fata.