| anonim_4396 a întrebat:

HEYY TPU am si eu o problema cu facebookul :\ atunci cand doresc sa intru eu imi scriu id-ul si parola si dupa ce dau enter pur si simplu imi apare pe tot ecranul alb si nu pot face nimic, si daca doresc sa intru pe alt cont nu merge, trebuie sa ies din mozila si dupa sa intru din nou ca sa intru in contul altcuiva.

Sincer pentru mine este o mare problema :\ pentru ca acolo am foarte multe poze si nu stiu daca le pot recupera vre'o data :\

AJUTAT-MA si dau FUNDA!

1 răspuns:
| teo1973 a răspuns:

Incearca si cu google chrome