| Căldărescu_Dorina_1979_q5E9 a întrebat:

and UPT! Ma puteti ajuta si pe mine cu o problema? Un hacker mi-a spart contul de google si nu stiu cum mi-a resetat telefonul.
Nu mai stiu parola de la gmail si nu merge sa bag alt cont, trebuie neaparat acelasi cont care l-am avut inainte. Nu imi pot recupera contul acela nici dupa alt telefon.
Poza cum arata : http://imgur.com/jATvej8
Nu mai pot folosi telefonul deloc in afara de a baga gmail si password.

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi alt telefon, când un hacker se joaca cu tine nu ai ce sa mai faci.