| EmilTraian95 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DSG4GBBBM/ ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E un laptop foarte bun cu specificati destul de avansate. Dar nu iti recomand sa il iei acum.
Are pretul prea mare...asteapta panal la Black Friday o sa se ieftineascamacar cu 500 de lei.

| RaduTN a răspuns:

Ce nu-mi place la el ar fi placa video si hard disk-ul.Restul este ok.

| Jipa95 a răspuns:

La pretul pe care il are laptop-ul performantele sunt peste masura. Exceleaza din toate punctele de vedere.

| Jipa95 a răspuns (pentru RaduTN):

De la un laptop de 2000 lei ce ai vrea, ssd de 1tb si placa video 4gb ddr5 256 bit? E prea bine ce componente are la acel pret.

| RaduTN a răspuns (pentru Jipa95):

E bun, dar se putea si mai bine.
Nu spun SSD de 1TB, spun HDD 1TB dar cu 7200rpm.
Nu spun placa video de 4gb gddr5 258bit, spun sa aiba macar gddr5, ca sa se poata juca jocuri adevarate.

| Jipa95 a răspuns (pentru RaduTN):

Vise, vise. Hdd de 7200rpm vezi numai pe un desktop. De ce? Cu cat are viteza mai mare, cu atat se incalzeste mai mult. Plus ca un hdd de 7200 rpm pe un laptop costa foarte mult.
Placa video ddr5 vezi numai pe laptop de 3500 lei+

| RaduTN a răspuns (pentru Jipa95):

El a spus sa ne spunem parerile.
Eu am spus ce nu-mi place la acel laptop.

| Tariceanu a răspuns:

Este un laptop foarte bun http://bit.ly/1BIdlCj nici nu am ce sa mai zic despre el pentru ca Pret - Specificati este foarte ok. Merita cumparat