| MasterGamer1995 a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/......2gb-gddr5/

Stiu ca carcasa de la sistem nu are DVD Writer si am multe jocuri pe CD si nu stiu ce sa fac, daca sa il cumpar. As putea pune un DVD Writer Portabil? Are 9 USB-uri in total: 4 USB-uri 2.0 si 5 USB-uri 3.0

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai un dvd-rw pe sata poti foarte usor sa deschizi capacul lateral al sistemului si sa il ocnectezi cu cablu sata pa placa de baza si sa il alimentezi din sursa ca nu pierzi garantia deoarece este la fiecare piesa in parte.
Poti pune fara probleme si un dvd-rw pe usb.