| Dragos_Andrew_1994 a întrebat:

Https://imgur.com/tKPkSv8, cum pot rezolva?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Poza este incredibil de neclară.
Puteai, de asemenea, să scrii eroarea.

| bogdan324 a răspuns:

Nu ai luat driver-ul pentru arhitectura potrivita a windows-ului, incearca sa iei acelasi driver dar pe cati biti ai windows-ul, adica x86 sau x64.

| flixbuster a răspuns:

Ai un raspuns bun de la @bogdan324.

| Dragos_Andrew_1994 explică (pentru bogdan324):

Am win pe 64 frate, si driverul tot asa!

| bogdan324 a răspuns (pentru Dragos_Andrew_1994):

Atunci e mai nasol, inseamna ca driver-ul nu iti recunoaste windows-ul la faza asta fiindca ai o versiune care nu este suportata, ai toate update-urile de windows la zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce placă video ai? Dacă acea instalare e de pe un CD, mai bine cauți ultimul driver compatibil cu placa ta online.