| anonim_4396 a întrebat:

Https://prnt.sc/11rke60 voi patiti asa la Facebook? Si daca da atunci ati rezolvat cumva problema?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Da.
Soluția?
Am renunțat la Facebook.

84 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Chuck Norris a murit acum 20 de ani
daaar, Moartea nici in ziua de azi nu a reusit sa isi faca destul curaj sa ii spuna big grin

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Pai Chucky a trăit pe vremea aia și s-a reincarnat special sa îl ucidă.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Atunci o pun pe YO mama is so fat sa stea pe tine, pentru ca YO mama is so fat ca nici macar Chuck Norris nu o poate ridica, si el ridica intreg universul cu un sigur deget

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Îl pun pe Kichi Chan ala sa opaca sărmăluțe.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Chiezul ala mic si batran care o incaseaza in fiecare film de la niste "infractori" de 12 lei si abia castiga la limita
pe cine vrei sa sperii tu? si Nea Marin (Amza Pellea) ii da doua cu papornita de nu se mai scoala de jos!

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Eee nea Marin ala de îți dansează îți dă doua te face afiș.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

O secunda, eu am venit primul cu Nea Marin, deci e de partea mea... DA' PANA CAND?!?

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Pana ii dau șpagă un miliard de verzișorihee hee

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

We live in an expanding universe. All of it is trying to get away from Chuck Norris.

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Brb dau mesaj la NASA sa producă o supernova

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Da, te rog, mi-a placut filmulwinking

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ok,le zic sa te și pună într-o racheta sa ai o excursie dus pe Marte.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Stii martiene misto? big grin

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Da cum sa nu și marțiene și lunaticehee hee

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Da, dar Chuck Norris a prins deja toti pokemonii cu telefonul fix big grin

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Eh dacă îl prinde mătușa la cireșe, îl baga în spital.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Pai, daca te vaccinezi prinzi 5g pe telefonul fixwinking

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Păcat,am alergii și nu pot face vaccinul și nu mai am telefon fix de vreo zece anihee hee

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Alergii?!?
lasa ca stiu eu, iti e frica sa nu fi cipat de Bill Gates si apoi sa iti faca asta:
https://i.pinimg.com/......22f2e8.jpg

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Mmm imagini din mama rusie....laicwinking

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Da, cu dedicatie de la tatuca Putin

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Deci acolo îți petreci tu vacanțele...și nu ai 4 mâini cumva?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Nu, dar am coada, se pune? tongue

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Pufoasa,ca un schelet, terminata cu un spin?! Detaliazăhee hee

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Super,scuipi și flăcări cumva?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Dap, tine-ma ca ma duc la guvern si "protestez" cu scuipaturi... nu e vina mea ca asa m-am nascut si scuip flacari... nu?!?

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

În cușcă cu tine!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Vrei sa spui ca ma duci cu, cusca la guvern, abia astept big grin

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Da și le dau voie sa te ciuruiasca la zidhee hee