| HelerFabian26 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DTZSYBMBM/

Salut! Vi se pare bun pentru urmatoarele jocuri: League of Legends, R6S, GTA V, Rocket League, CS:GO? Merita?

5 răspunsuri:
| Andrei265268 a răspuns:

Ce pot spune: nu stiu în ce rezoluție joci, dar în full hd (1920×1080) te duce oricare dintre ele pe setări mari în 60-100 fps din wqhd (2160×1440) setări medii 60-100 fps

| florin926481f a răspuns:

Te duce cam orice joc

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai acolo apare ca indisponibil. E foarte ok, mai ales pentru ce jocuri ai zis tu e clar overkill in full HD. Ar fi o idee sa zici si scorul...

| CM7YRE a răspuns:

E ok, conteaza ce rezolutie, la ce setari, si la ce fps-uri te astepti sa-ti duca.

| Sorin554896655 a răspuns:

Da ar fi blana