| Ionut_Denis_1980 a întrebat:

Https://www.olx.ro/oferta/vand-sau-schimb-pc-gaming-IDcE YjQ.html

Își merita bani îl cunosc pe om și îmi pune gtx 1050 ti

5 răspunsuri:
| Epickk a răspuns:

Destul de dragut pentru jocuri.
Eu unul zic ca-si merita banii doar daca l-ai vazut tu cu ochii tai.
Verifica-l de 10 ori inainte sa-l cumperi ca totusi vorbim de o suma maricica.
Bafta!winking

| Ionut_Denis_1980 explică (pentru Epickk):

Pai e prieten cu o prietena de a iubitei mele și a zis ca mi lasă la preț ca numai are ce sa facă cu el ca are alt pc acum

| Epickk a răspuns (pentru Ionut_Denis_1980):

Poti sa-i spui ca-l cumperi dupa ce ii faci si tu o mica proba. Daca totul e ok, merita sa-l cumperi

| Ionut_Denis_1980 explică (pentru Epickk):

Pai am vorbit acum cu el si mi-a zis ca gtx 1050 ti l a dat si mai are gtx 745 si ca mi l lasa la 1200 lei.
A zis ca ruleaza aproape toate jocuriile de pe steam adica ce se joaca el.

| UnderVoltage a răspuns:

Dupa mine eu zic ca nu merita pretul mai ales pentru ca componentele sunt destul de vechi. poti afce ceva ok pe piese in bani aia si ai garantie
https://i.imgur.com/66aurwQ.png
Cat despre ssd poti adauga tu unul mai tarziu.
Sa nu mai zic ca procesorl este mult mai potent.