| AndreiMatei03 a întrebat:

Imi merge GTA V pe un Procesor Intel® Pentium™ G4500, 3.50GHz, Skylake, 3MB, Socket 1151, Box?

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Placa Video conteaza.

| UnBaiat439 a răspuns:

Ai zis tot despre procesor. OK. Dar placa video? GB RAM?

| AndreiMatei03 explică (pentru UnBaiat439):

Placa video GIGABYTE GeForce® GT 740 OC, 2GB GDDR5, 128-bit si Memorie Ram, Corsair 8GB, DDR4, CL15, 2133 MHz, ValueSelect

| AndreiMatei03 explică (pentru UnBaiat439):

Memorie Corsair 8GB, DDR4, CL15, 2133 MHz, ValueSelect si Placa video GIGABYTE GeForce® GT 740 OC, 2GB GDDR5, 128-bit

| AndreiMatei03 explică:

Placa video GIGABYTE GeForce® GT 740 OC, 2GB GDDR5, 128-bit si Memorie Corsair 8GB, DDR4, CL15, 2133 MHz, ValueSelect

| CPAElites a răspuns (pentru AndreiMatei03):

Vrei sa achizitionezi acel pc?
Daca da atunci schimba placa video cu http://www.pcgarage.ro/......28-bit-v2/

| CPAElites a răspuns (pentru AndreiMatei03):

Va rula cu ~30fps-uri detaliile date pe Low spre Mediu rezolutie Full HD.
Daca cumperi acel R7 360 va rula cu ~40fps-uri Rezolutie Full HD detaliile date pe Mediu spre High.

| itwentbad a răspuns:

Sigurat o sa the joci GTA v cu pcul ala pe carbuni