| AlexandraMunteanuTpU a întrebat:

Imi poate spune cineva ce este Ask.fm? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| g3c3piciu3 a răspuns:

Buna Ask.fm e oarecum la moda in materie de site-uri de socializare..Este un site unde te loghezi si iti intra prietenii de pe Facebook, si va puneti intrebari unui altuia, bineinteles publice. Funda e a mea?happy

2 răspunsuri:
| g3c3piciu3 a răspuns:

Buna Ask.fm e oarecum la moda in materie de site-uri de socializare..Este un site unde te loghezi si iti intra prietenii de pe Facebook, si va puneti intrebari unui altuia, bineinteles publice. Funda e a mea?happy

| g3c3piciu3 a răspuns:

Multumesc happy