| Ghost99 a întrebat:

ce imi puteti spune despre Ask.fm?

6 răspunsuri:
| rippE a răspuns:

Mi-e unul imi place, pui intrebari primesti raspunsuri despre persoana respectiva.Primesti intrebari raspunzi. E oarecum misto.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Este o retea de socializare unde utilizatorii pot pune intrebari altor utilizatori, cu optiunea de ale pune anonim. Site-ul a fost lansat pe 16 Iunie 2010 in Letonia.
Practic este un site de intrebari si raspunsuri.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Că e o pierdere de timp.

| VictorL a răspuns:

Pai ce pot sa zic.
E o comunitate de persoane din diferite categorii.
E interesanta chestia aceasta.
Dai Intrebare daca vrei anonim...
FOARTE TARE

| LuciferMorningstar a răspuns:

E un site care este strict legat de facebook si care omoara plictiseala prin intrebarile altora.

Unele mai indecente(de la anonimi), altele demne sa primeasca un raspuns.

Deci, daca vrei sa scapi de plictiseala si sa socialiezi putin. Foloseste ASK.FM

| roxyroxxy a răspuns:

Pai este un site misto unde poti pune intrebari cu anonim iar persoanele respective iti raspund.este foarte tare mie una imi place foarte mult