| DenisaDeni13 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi despre tumblr? (ex: un nume, un subiect, o descriere, cum se fac urmaritorii..etc.). Va rog!

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Pai tu pui niste taguri la poze si dupa alea oamenii cand dau search gasesc posturi de a tale si asa pot sa te urmareasca

| Adry05 a răspuns:

Numele ti-l alegi in functie de ceva ce te reprezinta sau iti place cum suna.
La descriere pui pur si simplu lucruri despre tine, varsta, eventual zodie, si lucrurile care-ti plac cel mai mult (daca vrei)
Urmaritori poti face datorita grupurilor special destinate tumblurului de pe Facebook unde se face schimb de follow.
Uite si pe-al meu daca te intereseaza :)
http://rush-of-hapiness.tumblr.com
imi poti lasa linkul de la blogul tau si daca imi place iti voi da follow.