| Gabry a întrebat:

Imi puteti da un site de spart parole de mess, fara a dauna PC-ului?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu exista siteuri sau programe de spart parole... cei de la yahoo nu sunt prosti sa primeasca reclamatii...parolele nu pot fi sparte...numai daca stii informatiile unui id atunci poti schimba parola dar nu sa o spargi...

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, politia

Nu exista asa ceva.
Stai in banca ta frumos.
Bybye

| JackieSue a răspuns:

Cred ca am mai zis-o: nu exista programe de spart parole.
Probabil s-a laudat unul ca a spart o parola si tu ai luat-o de buna.
Iti zic sincer...chiar nu exista asa ceva.

| dragosh a răspuns:

Nu exista site'uri sau alte balarii de genu. Unde ai vazut tu asa ceva probabil sunt niste campuri care iti cer id tau, parola ta si id'ul celui care vrei sa ii aflii parola.Acolo nu faci altceva decat sa iti expui singura parolalaughing

| dulcika a răspuns:

Nu te supara pe mine dar nu-i frumos sa spargi parolele de mess celorlati...sad

| cLaudYu a răspuns:

Nu gasesti asa ceva pe site-uri, crezi ca Yahoo-u ar lasa asa ceva public.

| danielrazvan a răspuns:

Scuze,, dar nu ti-se pare ca este un lucru foarte urat sa faci asa ceva,,? ce crezi ca ar mai fi existat parole daca, totul esra la liber? si la urma urmei trebuie,, sa avem cu totii,, poate cum ai si tu... un secret sau un anumit principiu prin care sa nu te vada ceilalti,, ce faci,, cum faci, sau unde faci? deci stai in bancuta ta,,, ca este mult mai bine asa. si mai corect...

| Gabry explică:

Nu mai conteaza, eram doar nervoasahappy
nu exista...

| YepIsSuspended a răspuns:

De ce sa iti dau, ca sa imi spargi parola? si nici macar nu exista asa ceva!

| smartdjs a răspuns:

Nu exista asa ceva si dc incerci sa sparigi parola(asa cum apare pe unele situri) la cineva iti cere tie primadat id si parola asa ca TEAPA

| JayLeno a răspuns:

Daca tu gasesti asa ceva sa ne dai si nouahee hee nu exista, yahoo nu ar mai valora miliarde daca un nea ar sparge un cont de mess...winking

| Gabry explică:

Stiu ca nu exista, aveam pitici pe mine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello eu am vazut programe de spart parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti da un site de programe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti da un site de programe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe mine cine ma ajuta ca am avut un id dama_sweet95 si mi-am schimbat parola si nu mai stiu am pus toate parolele posbile cu care am vrut sa schimb parola da nu merge nu stiu ce sa mai fac si acel id inseamna mult pentru mine ajutati-ma va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabry eu am un program care merge foarte bine daca il vrei cer 150 eurowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti pot da raspuns n-ai cum gabry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programele de spart parole sunt troiani puri iar siturile sunt ca sa le dai id si parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa afli parola de la Messengerul cuiva, citeste cu atentie randurile de mai jos si va fi intocmai. Probabil ca multi ti-au spus ca nu se poate asa ceva. Ei, bine, exista o bresa de securitate in Yahoo Messenger care permite aflarea parolelor.

Inainte de toate, trebuie sa stii ca asa ceva este ilegal iar metoda descrisa mai jos este doar cu titlu de exercitiu. Nu trebuie sa o folosesti niciodata deoarece este impotriva legii si daca faci asa ceva incalci intimitatea celorlalti.

Vulnerabilitatea de care sufera Yahoo Messenger se bazeaza pe faptul ca pentru a face posibila comunicarea intre doua sau mai multe computere, fiecare calculator trebuie sa deschida un port de comunicatie. Acest lucru trebuie sa permita accesul fiecarui computer dinspre si spre celalat computer. Adica, fiecare calculator comunica celuilalt calculator parola de acces la contul de Messenger. Comunicarea se face criptat, insa exista o metoda simpla de decodificare a parolei.

De exemplu, parolele tuturor celor pe care ii ai in lista sunt stocate pe computerul tau. Le poti afla pe toate deodata, sau pe rand. Cel mai bine este sa le afli pe toate deodata.

Deci, deschide Messengerul, apasa Ctrl M (tii apasate tastele Ctrl si M in acelasi timp).

Se va deschide o noua fereastra. Faci click pe primul nume din lista de contacte, derulezi pana la ultimul contact, apesi pe tasta Shift si dai click pe ultimul nume. In acest mod ar trebui sa selectezi toata lista.

Dai OK.

In fereastra care se deschide scrii:

password:[xxxxxxxxx]

unde xxxxxxx inlocuiesti cu parola de la Messengerul tau. In acest fel, te autentifici si pacalesti computerul sa-ti afiseze parolele celorlalti. Apesi apoi pe Send.

Cauta dupa aia pe desktop un fisier. xsl care poate sa aiba ca nume toidi sau diputs si-l deschizi. Acolo se afla parolele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista un astfel de program mie miau fost sparte parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar da-mi si mie saitu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am
asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaaaaaaaaa, poate ca exista pentru ca daca nu spunea niciodata ca e un program spart de parole si daca nu spunea atunci nu exista, dar totusi spune si exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut si nu gaesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da is deoarece ce eu am pe sidiu acel program pentru mai multe raspunsuri pa aceasta intrebare intrati pe id-ul angel_piticu13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu daca aflu iti spun pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google download yahoo hacker by wolf
si vezii pe acolo
daca vrei mai multe explicatii intra pe you tube si scrie
cum sa spargi parole by wolf
eu asa am dat de el si l-am luat
si apropo nu este compatibil cu toate windowsuriele dar vezii ca pe you tube iti scrie si fara griji ca nu dauneaza la comp eventual la sanatatelaughing)
mult succes cu el
pup pa pa