| Gabry a întrebat:

Imi puteti da un site de spart parole de mess, fara a dauna PC-ului?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu exista siteuri sau programe de spart parole... cei de la yahoo nu sunt prosti sa primeasca reclamatii...parolele nu pot fi sparte...numai daca stii informatiile unui id atunci poti schimba parola dar nu sa o spargi...

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e ca acolo la ude ai scris chestia cu shiftu+M iti dai parola la aia care i-ai selectat daaastraight facetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parole de mess sparte
:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista site-uri pe care sa afli parolele, decat daca ati zice el sau ea parola

| madalinasidenisa a răspuns:

Imi puteti da un site de spart parole de mess, fara a dauna pc-ului