| Gabry a întrebat:

Imi puteti da un site de spart parole de mess, fara a dauna PC-ului?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu exista siteuri sau programe de spart parole... cei de la yahoo nu sunt prosti sa primeasca reclamatii...parolele nu pot fi sparte...numai daca stii informatiile unui id atunci poti schimba parola dar nu sa o spargi...

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parole de mess sparte
:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista site-uri pe care sa afli parolele, decat daca ati zice el sau ea parola

| dulcika a răspuns:

Nu te supara pe mine dar nu-i frumos sa spargi parolele de mess celorlati...sad

| danielrazvan a răspuns:

Scuze,, dar nu ti-se pare ca este un lucru foarte urat sa faci asa ceva,,? ce crezi ca ar mai fi existat parole daca, totul esra la liber? si la urma urmei trebuie,, sa avem cu totii,, poate cum ai si tu... un secret sau un anumit principiu prin care sa nu te vada ceilalti,, ce faci,, cum faci, sau unde faci? deci stai in bancuta ta,,, ca este mult mai bine asa. si mai corect...

| madalinasidenisa a răspuns:

Imi puteti da un site de spart parole de mess, fara a dauna pc-ului