| PetreDora a întrebat:

Imi puteti recomanda un program pentru facut montaje video?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

U-lead-ul mi se pare greoi, cel putin eu nu l-am descifrat, sau m-am obisnuit eu cu movie maker big grin, care mi se pare mult mai usor de folosit si chiar bun! happy

28 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Windows Movie Maker.
Daca cumva nu il ai...il poti lua de aici : http://download.kappa.ro/action__file/id__3209

| jahjah a răspuns:

Da, windown movie maker ar fi cel instalat implicit in windows. Iar altele mai profesionale, Sony Vegas. ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VideoPad Video Editor 1.0 il poti downloada de aici
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=75&lid=3470

Bula
| Bula a răspuns:

U-lead Video Studio.
Se da impreuna cu multe controlere IEEE 1394, de captura video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-l downloandez VideoPad Video Editor 1.0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pinacle, avid, premiere, final cut, dar pentu incepatori iti recomand pinacle studio 9.3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CamStudio
e Cel mai usorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai unul sa mi-l zici

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HiCam2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am încercat sa fac un video-clip pe picasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CyberLink PowerProducer.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moviestudio

| cristoreanu a răspuns:

Program de vidio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cautasti singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti id meu e my_friends_and_me81 trimitetimi si mie programele cine le are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muvee reveal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows MOvie Maker aproape toate calculatoarele il au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa caciesti programa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La windows movie maker imi cere codec pentru a putea sa lucrez pe un film, pe videoclipuri pot lucra dar pentru filme imi cere; stie cineva care codec trebuie sa downloadez si de unde? multumesc

| kata_5786 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__3209 este cel mai bun
eu pe asta il folosesc

| Yo_Soy_Dios_Crysty_1997 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun program pentru mantaje video, este powerdirectos 10 serial.este cam greu de utilizat dar este mai bun decat mavie maker.

| Yo_Soy_Dios_Crysty_1997 a răspuns:

Cel mai bun program este, powerdirector 10 serial.