| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un program pentru facut videoclipuri cum este cel de pe linkul care vi l-am dat. Vreau sa fac tot felul de montaje si chestii frumoase in video... Va rog sa ma ajutati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kr37zu a răspuns:

Poti folosi Pinnacle sau Sony vegas care dupa parerea mea sunt cele mai bune in acest moment si sunt si usor de folosit

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sony vegas. Dar o sa fie o mica problema, la randari, daca pc-ul nu e puternic, o sa dureze foarte mult.