| adrian_3646 a întrebat:

Imi spune si mie cineva de unde pot descarca Metin2 Tim si Metin2 China, vreau un site de une pot sa-l descarc. Daca merge dou fundita.

Răspuns Câştigător
166 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie sa descarce metin 2 tim sa ia id meu si sa imi arate andrei_edi77
e id meu bagatil si sa imi spuneti daca il descarcati si de unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 tim se descarca http://www.metin2tim.ro/downloads.php?cat_id=1 si alegi cu ce vrei sa til descarce

| R0b3r7o a răspuns:

Www.metin2tim.com sau ro nu mai stiu exact

| ZeroGraviton a răspuns:

Ma poate ajuta cineva vreau sa-mi fac cont pe mt 2 new world 2 daca stiti unde se poate dawlada si facut cont bagati-ma in lista fatu.sorin

| alexboss11ani a răspuns:

Sall degeaba mia incerci sal tragi ca ca nu mai merg serverele ceara daca tiai fact cont nu mere am incercat si eu si am vb cu un prieten ca nu mai merge serv.

| Ex1TzAndrey a răspuns:

TOata lumea habar nu are timu merge habar nu aveti eu il am acum e in repearatii sa dea drumul inregistrarilor si pe fun ca e si tim si fun ee cool iei dragon +9 cu 15k rib+9 fms evantai colopot +9 perle 10kk banii imd eu stau 10 minute la demoni si fac 10kk si pica perle bune scoici mie mi-a picat de 2 ori la rand din prima fundita? serveru e :www.metin2tim.ro

| elimination a răspuns:

Cauta ma :)) =)) asa ca taci si cauta pe www.metin2tim.ro/downloads.php?cat_id=1 daaa! :|

| savaandrei98 a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul www.metin2tim.ro

| BestKyller a răspuns:

Nici eu nu stiu cine stie sa scrie aici va rog frumos mersi

| Sh3 a răspuns:

Metin2Tim il poti descarca de pe www.metin2tim.ro e server in romana doar misiunile nu se pot traduce...masca emotiei papuci de viteza 0 yang bless 5k perle 10kk de la negustori si banii ii faci foarte repede...:) mie imi place mult! GM-ii vin in fiecare zi si ne viziteaza pacat ca e doar un server si un singur channel [CH] si il poti descarca de la „Descarcari". Enjoy:D! Fundita?:-*

| Camarasu_Carina_1991 a răspuns:

Cum se descarca gta?
si ce sait? sadsadsad

| trikster a răspuns:

Ba intri pe metin2.ro vezi steagurile alegi aia de china si gta