| BalonnasheDeSapun a întrebat:

HEI vreau sa imi descarc metin2 si nu merge. adica am dat creare cont etc. da nu merge sa intru sa ma joc. de unde il pot descarca. funda

4 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun explică:

Pai asta e ca nu merge se descarca, apare in pc da nu merge s ail deschid tot se incarca, de 5 ore

| AntoniaAndreea a răspuns:

Http://ro.metin2.gameforge.com/
Si ai in dreapta in mijloc DESCARCARE. Click acolo... Funditaa? :o3

| GabrielMetin2 a răspuns:

Tot de pe site, dar intri in el, se incarca full si iesi.Initr in folderul de metin2 si initr pe chestia asta "Metin2Launch"