| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti cum ar trebui sa filmez mai bine cu Samsung Galaxy Grand Prime? (Sa se vada mai bine, gen sa nu mai fie asa pixelat).
Imi trebuie pentru canalul de YouTube.
Si ca sa nu mai pun o intrebare separata pentru ca oricum dureaza o gramada pana e confirmata intrebarea, imi spuneti si mie ce parere aveti despre canalul acesta?, si cum ar trebui sa-l populez? :

https://www.youtube.com/channel/UCZsfPsIz6Ys9LADxh8Vz_6g

1 răspuns:
| dfeel a răspuns:

Legat de calitatea filmarii conteaza in principal doua aspecte: camera cu care filmezi (care btw la Grand Prime nu e chiar o minune) si lumina ambientala. Daca filmezi in lumina slaba invariabil imaginea va fi pixelata.