| Sabina_Popescu_2000 a întrebat:

Incerc sa descarc un folder pe care l-am primit pe mail si cand vreau sa il deschid, imi apare o iconita cu windows-ul pe care il folosesc si nu mi se mai deschide folderul respectiv. Daca dau click inca o data, imi apare un ecran albastru, cu iconita in stanga sus si cu butoane de iesire. Trebuie sa am un program instalat ca sa pot deschide sau de ce nu merge?

2 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Un folder nu se poate trimite pe email decat intr-un arhiv.
Poate fi o aplicatie malware cu iconita de folder.
Daca e de la persoane necunoscute sterge si uita.
Scaneaza pc cu antivirus, l-ai deschis deja.

| K0sti a răspuns:

Pai noi de unde sa stim ce ai tu acolo, folder in niciun caz...
Daca e greu sa si explicati ce aveti pe calculator...