| Msk2002 a întrebat:

Intel® Celeron® N3350 pana la 2.40 GHz

AMD Dual-Core A9-9420 pana la 3.60 GHz

Sau
Intel® Pentium® 4405U 2.10 GHZ
Care?

Răspuns Câştigător
| Ensiferum a răspuns:

Renunta la Celeron pentru totdeauna, sunt procesoarele low buget si au catch-ul mic deci oricat ar fi frecventa si oricate nuclee ar avea tot de rahat raman. Din ce ai enumerat tu acolo recomand Amd-ul, Intel pentium 4405u e puturos rau, testat de mine.

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

A9-9420, inca nu te-ai lamurit dupa tot ce ti-am raspuns la celelalte intrebari?

| Msk2002 explică (pentru flixbuster):

Vreau sa aud mai multe pareri

| Msk2002 explică (pentru Ensiferum):

OK mersi mult

| flixbuster a răspuns (pentru Msk2002):

Eu nu ti-am spus "pareri", ti-am dat URL-uri cu comparatii clare si obiective intre procesoare. Daca nu stii sa citesti si sa interpretezi niste teste si comparatii intre procesoare, n-ai decat - intreaba pana te plictisesti.