| waXonwaXoff a întrebat:

INTREBARE pentru jucatori de Counter Strike!
Am primit destroy pe un server ca aveam coduri?
Cum scap de el? de acest destroy?
imi schimba numele in nume obscene imi schimba comenzile butoanelor.Etc...

Cn ma ajut va fi impuscat cu o

95 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasate de cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in csrike/resource dai click dreapta si apesi pe read-only asa fisierul nu poate fi editat pentru ca e(doar citeste)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu reinstala nimic intra in fisieru unde e instalat cs-ul in counter strike si undeva scrie config.cfg sterge unde skrie config.cfg si nu mai ai dystroy pentru cine nu a inteles jhonny_kent8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol da noobi sunteti... Ma intri in cs... dai in consola rate 25000 si la optiuni pui la keyboard use default 8-). si in legatura cu scrisul scrii in consola con_color "255 255 255" vai da greu o fost rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asa il faci fara sal reinstalezi laughing

| Acvila a răspuns:

@TPU Player: esti tare... exact asa s-a intamplat si nu am luat pentru cod ci pentru limbaj...mare porcarie!

| briana a răspuns:

Parerea mea: nu juca cu coduri mai bine nu mai juca nu suport codatii... ca sati mearca trebuie sa stergi configu

| anonymos16 a răspuns:

Doamne omeni buni bine eu cred ca ai scapat pana acum de destroy dar eu ati zic cand mai ai destroy faci asa :
te dunci un ai tu cs te duci an strike si cauti o file config.cfg si o stergi si gata nu mai destroyd

| monocont3 a răspuns:

Si mie mi-a dat dystroy si mi-a dat fatal eruar mai devreme am primiyt il *** pe ala l-am injurat pe bot da intru inapoi pe servar sal mai injur reistalez de chtw ori este nevoie:

| IcomeFromROmania a răspuns:

Cel mai rapid iei monitorul il dezasamblezi din unitate il pui intr-un ciarceaf iti faci putin alean. App in timpul acesta geamul trebuie sa fie deschis.continuam iti faci putin alan si Voilla--geam deschis + monitor+ciarceaf=> monitorul pe geamwinking
Simplu nu? Hai stiu ca puteti!

| Sh0kw0W a răspuns:

Salut,du-te in folderul Counter-strike\cstrike\si sterge config.cfg

| [SS]-Draven- a răspuns:

Multulmesc Catalin, chiar merge faza cu registrul!

| alexwanted24 a răspuns:

Salut! Fa urmatorii pasi pentru a scapa de destroy:
1.Du-te in start.
2.Du-te la run.
3.Scrie regedit.
4.Du-te la HKEY_CURRENT_USER>Software si sterge Valve.
5.Acum du-te in folderul cu CS.
6.Intra in folderul cstrike.
7.Sterge config.cfg
8.Sterge user.rc.
9.Sterge userconfig.
10.Sterge violence.
11.Intra in CS.
12.In consola scrie con_color "255 255 255"
13.Du-te in Optiuni, la Keyboard si dau use default.
La mine a mers!winking

| madandaniel a răspuns:

Am eu un sfat foarte bun,fara a reinstala cs si bla bla bla,intra in folderul Counter Strike, dupa care cauti cstrike, si in cstrike cauti "config".il stergi si dupa, intri in cs si ti s-a sters destroy-ul, FUNDA?

| Rafael95 a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi cs-ul sau altfel nu o sa mearga nimic pentru ca si eu am avut un prieten care a luat destroy si asta a facut

| Furnica_Liviu_Emanuel_1993 a răspuns:

Cum spune un raspuns anonim cel rapid este sa intri in counter strik, acolo unde l-ai instalat in folderu csstrik si apoi stergi un fisier care se cheama csg

| f1NNutz a răspuns:

Am eu un program pentru destroy sau fuckoff desi nu bag coade il am deoarece primesc destroy de la un admin care are cv q mine...da-mi id tau si til voi da daca dorestiwinkingwinking

| waXonwaXoff explică (pentru f1NNutz):

Iti trimit msj in privat

| Ioan_Gavriliu_1997 a răspuns:

Incerarca sa ei alt counetr strike

| BiGDutzu a răspuns:

Intra in cs cstrike acolo este config.cfg stergel apoi intra in cs options si dai use defaults sper sa te ajut happy

| Denys_Popescu_1992 a răspuns:

Ba se poate intri in folderu cu cs si este acolo cs strke dai acolo si stergi fisieru configs

| Keny94 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de Destroy dati-va calculatorul in urma cu cateva zile sau reinstaleaza windowsul. Daca reinstalezi cs-ul o sa faci lag chiar daca iti merge controlul. Eu l-am dat in urma... Sper ca am fost de ajutor!

| Sp33dy a răspuns:

Mai. DeAgleRulzz daca vrei sa scapi de in destroy...contacteaza-ma la id asta danelykspeedyk si imi zici primele cuvinte ca esti cel de pe net care vrei sa scapy de destroy ca sa nu-ti dau igg si iti zic eu tot detaliat si nu o sa mai ai nici o problema cu cs-ul...(sunt sefu codatsilor)

| Sp33dy a răspuns:

Mai.DeAgleRulzz un destroy...nui o problema pentru mine.ca sa scapi de el te duci la fisierul config.cfg dai click dreapta pe el si bifezi read only dai apply si ok... dar vezi ca setarile raman cum leai lasat de exemplu numele.in fine in caz ca nu functioneaza contacteaza-ma la id danelykspeedyk si te invat ceva si nu o sa mai ai probleme vreodata cu cs-ul (de acel destroy nu trebuie neaparat sa reinstalezi cs. apropo cu lagu e altfel scrii in consola rate 15000 cam asa.nici prea mult nici prea putin(normal totu se bazeaza pe viteza de la internet.Bafta

| 4TuningRO a răspuns:

Ma daca ai destroy e naspa trebuie sa dai pc cu cateva zile in urma sau sa schimbi windowsu sau sterge config.cfg e cel mai usor

| george_5280 a răspuns:

Frate nu e adv daca nu stiti dc vb scriietii frate an consola la cs exec lant.cfg si o sa.ti mearga sper sa va ajute

| Aditzu_7792 a răspuns:

Ma fi atent descarci un cfg dupa Internet si il inlocuiesti cu cel original! 1

| frozen_7017 a răspuns:

Si eu am un destroy si totul mi se misca naspa cum scap de el

| alexardecs a răspuns:

Mai bine dati foc la casi si merge cslaughingrolling on the floor

| Bogdan_1925 a răspuns:

Sterge config.cfg si daca mai ai lag scrie in consola fps_max 101

| seby_4308 a răspuns:

Simplu reinstaleaza csu si osati... mearge sper sa-ti fie de ajutor...