| anonim_4396 a întrebat:

IPhone 6s sau Samsung J5 2017? Și de ce?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Daca tot te gandesti sa treci pe un Android, ceea ce iti recomand datorita performantelor crescute in aplicatii si jocuri, iti recomand un p10 lite, de oarece are o memorie de 3 gb rami, j5 2017 are doar 2 rami si nu va primi update la oreo, p10 va primi, ma rog, alte detalii despre p10 lite gasesti pe net, eu ti-am lasat recomandarea mea,

| IMihaitza a răspuns:

J5 2017 deoarece, e mult mai bun ca iphobe 6, memoria ram e mult mai rapida pe j5, la fel si procesorul, ecran tot, deci
Recomand j5, depinde acum ce marca preferi Samsung sau Apple, bafta la cumparat

| gelu1970 a răspuns:

Dintre cele doua scrise mai sus nu as cumpara.
Bani multi pe caracteristici slabe. Singurul lucru ce nu contest calitatea e ecranul marca Samsung. Sunt cele mai bune, dar si scumpe cand trebuiesc schimbate.