| Queensisjdne a întrebat:

Samsung galaxi s7 sau iphone 6s in 2017?

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca iei pentru camera, recomand iphone; daca iei pentru baterie, Samsung.
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| mont a răspuns:

Iphone 6S, eu prefer ios ca are mai putine probleme decat Androidul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy s7 sau s7 edge fara nici o discutie!

| Queensisjdne explică (pentru anonim_4396):

In speed test iphone 6s bate Samsung galaxi s7 edge nu datorita procesorului ci ios-ului

| anonim_4396 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Speedtest este pentru internet laughing) nu pentru a testa telefonul laughing, poate benchmark-uri dar cu antutu laughing).
Din fericire le detin pe amandoua, si asta e opinia mea personala, iphone este pentru altceva gen fite, si Samsung pentru office.

| Queensisjdne explică (pentru anonim_4396):

Deci iphonelaughingca o sa imi cumpar si un macbook pro in viitor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Da, ma scuzi te rog frumos, n-am stiut ca vorbim de fite big grin.
Macbook pro este foarte ok, treaba este sa si stii sa-l folosesti laughing).

| parola1111111111123 a răspuns:

IPHONE 6S 2017