| anonim_4396 a întrebat:

Jocurile de Windows phone sunt aceleași cu cele de pe android?

7 răspunsuri:
| Glooring a răspuns:

O sa gasesti doar cel mult 20% din jocurile de pe android si pe windows.

| Lazar_Andrei_1998_EP9t a răspuns:

Doar unele. E mult mai bun android.
Eu mi-am luat windows phone si regret si acum.

| Lav1niia a răspuns:

Nu chiar, android e mai bun.

| Pool77 a răspuns:

In majoritate da. Insa nu prea, au mai multe buguri nu sunt optimizate pentru WP plus se inchid fara nimic.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar nu toate. Sunt câteva jocuri în plus la fiecare categorie de sistem de operare. Avantajul cel mai mare îl au cei de la android pentru că au mai multe jocuri.

| IonitaCosminpsihi142003 a răspuns:

Putine dintre ele

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea sad

Toate cele bune!