| AlExNiNja a întrebat:

La blood rayne 2 imi apare o eroare si spune wrong disc inserted please insert the disc 1 original blood rayne cd dvdcrying

4 răspunsuri:
| luckyluke a răspuns:

Joaca-l cu CD in unitatea optica din care ai instalat jocul, Sau daca ai folosit un virtual, incarca imaginea in aceeasi unitate virtuala din care ai instalat jocul.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| mysteryo_3033 a răspuns:

Iti trebuie cracklaughing aoleo ce copiii ...frate mai invatati si voi despre informatica ca toti aveti calculatoare bune dar degeabalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai damon tols si dai cd 1 si apesti retri si gata