| dbogdan a întrebat:

Sal TPU, am si eu o problema, dupa ce instalez "test drive unlimited" imi da o eroare cand il deschid imi apare... "Wrong disc inserted. Please insert the original "Test drive unlimited" CD/DVD. Ce trebuie sa fac ca sa mearga? mersi anticipat

2 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Trebuie cracku
daca ai imaginea ISo o pui in daemon tools te duci unde ai montato si dai click dreapta si explore si cauti folderu CRACK copii fisieru.exe de acolo in folderu unde ai instalat jocu si il pornesti...la mine mergewinking

| ionescuana a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai cd/dvd-ul originalhappy