| anonim_4396 a întrebat:

La ce pot conecta un sistem audio 5.1 Philips de 70 W in afara de telefon sau laptop?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La televizor sa se auda mai tare

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La priza.
Ca sursa de semnal, poti folosi orice dispozitiv cu mufa de casti: televizor, pc, telefon, mp3/mp4 player, cd player, tableta, orga, etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sistemul nu il conecta la telefon, deoarece strici telefonul, telefoanele nu sunt concepute sa fie conectate la statii de amplificare sau sisteme 5.1, nu sunt casetofoane deck, deckurile sunt concepute special pentru a fi conectate la un amplificator, telefonul il poti folosii pe căști handsfree sa asculti muzică.

| darrio2007 a răspuns:

La pc.