| Victor705570 a întrebat:

La ce temperatura pot tine un calculator? ma refer la temperatura minima. stiu eu ca procesorul gandeste mai rapid si o duce mai bine la o temperatura scazuta.Acum calculatorul meu sta intr-o camera cu ~10C (grade celsius) pentru ca este o camera de vara si nu are incalzire gen calorifer soba. Deci este vreo problema?

2 răspunsuri:
| sTiCookie a răspuns:

Nu doar na nu il muti sau scoti de acolo la temperatura mai ridicata ca nu face frumos happy si sa nu fie mare umezeala sau sa te puna frasu sa versi ceva pe el laughing))

| jabiilord a răspuns:

Atata timp cat mediul nu e umed nu prea conteaza la ce - temperatura il tii insa in general e bine intre 5-25 de grade.
http://www.tutorialepc.ro