| adrianalbota1 a întrebat:

La ipad 9.7 inch 2018 merge si Apple pencil? Va rog repede, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Da,un iPad 2018 suporta Apple Pencil.Il poti comanda chiar de aici :) https://www.emag.ro/......DG5HVFBBM/ (eMAG) dar apropo acel pencil costa aproape cat iPad ul in sine... dupa mine nu merita. Daca as fi fost in locul tau as fi luat doar iPad ul si atat...Stylus uri dinalea gasesti si mai ieftine

1 răspuns:
| adrianalbota1 explică (pentru AdrienWH):

Pana la urma am luat doar ipad ul. Apple pencilul era prea scump.