| Jowy a întrebat:

Laptop Asus f550j cu procesor i7 2.60 GHz Haswell, 8 gb rami, placa video nVIDIA geforce gtx 950m 4gb, 1 tb hard,Windows 10, merge oare gta 5 pe setări high? Adica m-ar interesa dacă o sa meargă fără probleme? Multumesc

3 răspunsuri:
| TraSneL a răspuns:

Iti va merge pe ultra high fara probleme

| FlorinCiokan a răspuns:

Stii ce e interesant? Te pricepi destu in cat sa vorbesti despre componente si pui o intrebare prostuta.
Nu ai cum sa nu stii daca merge sau nu daca vrei sa cumperi un asemenea laptop. Cand vrei sa cumperi un i7 deja stii ceva despre tehnologie inclusiv daca duce sau nu.
Dar iti raspund. poate esti unu la 1 milion care chiar nu stie.
Nu o sa ai probleme cu GTA V. nici macar una. absolut nici una. literalmente none happy

| GeoforceExperience a răspuns:

Laptop tau e foarte bun cu siguranta iti va merge fara probleme.