| Delocimportant a întrebat:

Detin un laptop Asus f550jk, placa video nVIDIA geforce 850m, procesor i7 Intel, 8 gb rami, hard de 1 tera. Fifa 2013 imi merge super bine, dar la fifa 2014 imi merge extrem de sacadat, desi, teoretic, ar trebui sa imi mearga, fiindca nu cerintele de sistem le indeplineste laptopul meu, iar la fifa 2014 nu sunt cu mult mai mari cerintele decat la fifa 2013. Oare de ce imi merge sacadat? Multumesc.

1 răspuns:
| Omi777 a răspuns:

De obicei acest joc nu ruleaza in conditii optime nici pe pc-urile foarte bune. Daca ai jocul piratat iti recomand sa iei alt crack, daca nu merge nici cu alt crack atunci incearca sa dai grafica pe medium/low pentru a rula jocul in conditii optime. Cu aceeasi problema m-am confruntat si eu la Fifa 13, desi am un laptop destul de bun. Salut.