| AlxGoliatH a întrebat:

Lg l5 sau Motorola Motoluxe pe care mi-l recomandati avand in vedere ca sunt interesat de un smartphone pe care ma pot juca multe jocuribig grin sa ascult muzica si putin net, cam ce face aproape orice adolescent.Pe care mi-l recomandati dintre cele 2 si daca sunteti utilizatorul uinui dintre ele as vrea sa imi spuneti avantajele si dezavantajele, Dau FUNDA cu sigurantawinking

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

LGwinking e mult mai ok decat Motorola, si LG e ceva mai mare decat el asta inseamna ca de ex daca te joci un joc se vede mai mare... mie imi plac telefoanele mari happy e o chestie de gust, eu iti dau un sfat, tu poate esti de alta parere. baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| daniel2forea a răspuns:

Lg nu este mai mare decat Motorola.
Ecranul LG-ului nu are unghi de vedere mare iar procesoarele nu sunt prea stralucite. daca ar fi sa aleg intre cele 2 a-si alege Motorola, dar iti recomand un galaxy s advance.
crede-ma merita

http://www.emag.ro/......EHQCTBBBM/

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua de la Mediadot un Galaxy S Advance: http://www.mediadot.ro/......mic-white/

Bafta!