| AlxGoliatH a întrebat:

Motorola Motoluxe, Lg l5 care e mai bun si de unde il pot cumpara, Daca ma stiti alt smartphone care sa nu depaseasca 800-850 lei nu ma supar sa mi-l spuneti(eu pe telefon o sa ma joc,o sa stau pe net si o sa ascult muzica, pe care mi-l recomandati?)Dau FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| UnKnoWw a răspuns:

Eu zic Lg l5 thinking dar faci cum vrei tu! alte smartphonuri thinking unul ft bun nokila lumia 610! costa 800 lei! si telefoanele ZTE sunt foarte bune!

| greenwave666 a răspuns:

Salut! intre cele doua modele, iti recomand Motorola! din toate punctele de vedere! insa eu am un Samsung omnia 7, sistem de operare wp7, 8GB, ecran 4", wireless, camera 5 mp, procesor 1 Ghz! il am de aproximativ 4 luni! il am la 700 de lei!