| whattt a întrebat:

M-am conectat pe tableta la play store si nu reusesc sa ma deconectez. Cum fac?

1 răspuns:
| remus11 a răspuns:

Daca iesi de pe google play, e clar ca esti si deconectat, deci nu consuma net! in caz ca vrei sa te loghezi la fiecare intrare in google play trebuie sa te duci la aplicatii si de la gestionare aplicatii(sau dezinstalare sau modificare aplicatii) si de acolo sa stergi toate datele de la market(sau google play)! sper ca te-am ajutat. funda? happy big grin