| marius7122 a întrebat:

Ma gandesc sa cumpar o pereche de casti pentru telefon, am bugetul pana la 100 lei. Caut ceva care sa se auda bine si sa tina.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Https://altex.ro/casti-in-ear-cu-microfon-pioneer-se-cl712t-k-negru/
Eu mi le-am luat pe astea, mi se par ok, dupa un an de folosire inca rezista, ce mi s-a stricat, microfonul cu tot cu buton, nu mai functioneaza, ala se strica la mai toata lumea din ce am vazut in reviewuri, in schimb cablul este surprinzator de rezistent, la mine o pereche de casti tine maxim un an si astea inca nu dau semne ca au de gand sa se strice curand.
Ca si sunet, sunt ok, nu sunt cele mai wow dar nici de proasta calitate, bass-ul nu este brutal dar e suficient, am avut casti cu bass mai bun insa ca si claritate si calitate a sunetului, eu ma declar multumit de ele, la banii astia, firul este foarte aderent si cand se incalceste nu poti sa tragi de un capat si ele sa se descalceasca, trebuie sa le iei frumos sa le desfaci laughing
Castile astea mi se par ok si daca ar fi sa mi se strice cred ca mi-as mai lua tot asa o pereche, ma declar multumit de ele, probabil sunt si alte casti mai bune decat astea la acelasi pret totusi nu am posibilitatea si nici bugetul nu-mi permite sa le testez pe toate, te poti uita pe eMAG sau altex la casti, selectezi filtrele si te uiti la cele ce au review-uri cat mai bune.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruAKV a răspuns:

Eu ti.as recomanda skullcandy in ear deoarece detin si eu o pereche si sunt destul de multumit de ele. Uite doua perechi sugestive
https://www.emag.ro/......D7W9BDBBM/
https://www.emag.ro/......D0FYSBBBM/