| leonardmh79 a întrebat:

Salutare, vreau sa cumpar un telefon cu butoane, sa il folosesc doar pentru muzica, si vreau sa se auda foarte tare in casti, sa aiba bass si claritate, bugetul este de 150 lei.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Nokia 108 Dual Sim.

2 răspunsuri:
| cedrea923 a răspuns:

Allview S6 pare cel mai potrivit. Totusi va trebui sa mai pui inca 30 de lei, dar pentru specificatiile pe care le ofera cred ca pretul este accesibil. Poftim si link http://www.altex.ro/telefon-mobil-dual-sim-allview-s6-black.

| leonardmh79 explică:

Un Nokia 130 dual sim si o pereche de casti pioneer se-cl711 ce zici se va auzi foarte tare, bass si claritate?