| NevastuicAaA a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa decodez un nokia 5130? imei: 352003048643520
E adus din spania ...era pe movistar si as vrea sa fie pe vodafone tongue

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Telefoanele nu se decodeaza acasa. Exista programe nu chiar atat de simplu de utilizat care fac asta, in plus e nevoie de un profesionist sa faca asta.Altfel mai mult rau faci.Ca si sfat iti sugerez sa il duci la un service autorizat unde sa iti decodeze telefonul.Bafta!