| TaleGrandee a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog?, am o problema cand incerc sa dau install la windows 7 ultimate 64x de la 32x,

" The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher"

dau funda ^^

3 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Tu instalezi Windows din my computer laughing)?

| dannyel86 a răspuns:

Vezi tutoriale in romana despre instalarea unui sistem de operare.
Procedura urmata de tine nu e corecta.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie sa dai instalare, ci upgrade.
Noul windows trebuie sa fie de acelasi categorie sau superioara decat cel existent.

In caz contrar reinstalezi windows-ul complet, stergand versiunea veche de pe calculator.

Atentie!
Verifica intai (in manualul placii de baza) daca sistemul tau este capabil de 64biti!