| cFlorin a întrebat:

PROBLEMA PC! Cand deschid orice program imi da eroarea : "
The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher. "
( Pot deschide doar internetul, apasand Run as Administrator.)-am Win 7.
Ce sa fac? FUNDAAAA!

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai instalat Windows 7 peste ala vechi cumva?

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru cFlorin):

Of, of, "specialistii" astia...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru cFlorin):

Iei frumos si instalezi programele ca lumea. Eventual versiuni pe 64 de biti, daca e cazul. Ce configuratie ai si ce versiune de Windows 7 ti-a instalat "specialistul"?

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru cFlorin):

Cit ram ai? Daca ai mai putin de 4GB, spune-i specialistului sa se duca la prasit de-acum si sa lase calculatoarele celor care chiar au habar cu ce se maninca.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru cFlorin):

Nu ar trebui sa faca asa. Incearca sa instalezi direct versiuni pe 64 de biti, cel putin acolo unde sint disponibile astfel de versiuni.