| C-tin_Lamatic_1988 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu uncod pentru tv BEKO si telecomanda heitech

1 răspuns:
| mrchapel a răspuns:

Nu are fisa/carte tehnica telecomanda? de obicei au acolo niste coduri pentru diverse televizoare, si de asemenea tot in ea iti explica cum dai cautare automata a codului in cazul in care nu gasesti acolo pentru modelul tau de televizor. dupa ce a gasit codul tot in carte gasesti secventa de taste care trebuie apasata ca sa afli codul sa il notezi.
PS: cautarea automata dureaza ceva timp